Графікі правядзення рэпетыцыйнага тэставання

Графік
тэставання на ЛІСТАПАД 2021 года  (I этап)

 

Дата тэставання

Прадмет

Час, аўдыторыя

3 лістапада, аўторак

Англійская мова
Нямецкая мова
Іспанская мова Французская мова
Кітайская мова
Гісторыя Беларусі
Грамадазнаўства
Геаграфія
Сусветная гісторыя

9.45
аўд.140 (3 корп.)

4 лістапада, серада

Фізіка
Матэматыка
Хімія
Біялогія

9.45
аўд.140 (3 корп.)

5 лістапада, чацвер

Руская мова
Беларуская мова

9.45
аўд.140 (3 корп.)

10 лістапада, аўторак

Англійская мова
Нямецкая мова
Іспанская мова Французская мова
Кітайская мова
Гісторыя Беларусі
Грамадазнаўства
Геаграфія
Сусветная гісторыя

15.00
аўд.140 (3 корп.)

11 лістапада, серада

Фізіка
Матэматыка
Хімія
Біялогія

15.00
аўд.140 (3 корп.)

12 лістапада, чацвер

Руская мова
Беларуская мова

15.00
аўд.140 (3 корп.)

17 лістапада, аўторак

Фізіка
Матэматыка
Хімія
Біялогія

15.00
аўд.140 (3 корп.)

18 лістапада, серада

Руская мова
Беларуская мова

 15.00
аўд.140 (3 корп.)

19 лістапада, чацвер

Англійская мова
Нямецкая мова
Іспанская мова Французская мова
Кітайская мова
Гісторыя Беларусі
Грамадазнаўства
Геаграфія
Сусветная гісторыя Всемирная история

15.00
аўд.140 (3 корп.)

23 лістапада, аўторак

Фізіка
Матэматыка
Хімія
Біялогія

15.00
аўд.140 (3 корп.)

24лістапада, серада

Руская мова
Беларуская мова

 15.00
аўд.140 (3 корп.)

25лістапада, чацвер

Англійская мова
Нямецкая мова
Іспанская мова Французская мова
Кітайская мова
Гісторыя Беларусі
Грамадазнаўства
Геаграфія
Сусветная гісторыя Всемирная история

 15.00
аўд.140 (3 корп.)

Графік
тэставання на КАСТРЫЧНІК 2021 года (I этап)

 

Дата тэставання

Прадмет

Час, аўдыторыя

 

12 кастрычніка, аўторак

Фізіка
Матэматыка
Хімія
Біялогія

15.00
аўд.140 (3 корп.)

13 кастрычніка, серада

Руская мова
Беларуская мова

15.00
аўд.140 (3 корп.)

 

14 кастрычніка, чацвер

Англійская мова
Нямецкая мова
Іспанская мова
Французская мова
Кітайская мова
Гісторыя Беларусі
Грамадазнаўства
Геаграфія
Сусветная гісторыя

15.00
аўд.140 (3 корп.)

19  кастрычніка, аўторак

Руская мова
Беларуская мова

15.00
аўд.140 (3 корп.)

 

20 кастрычніка, серада

Англійская мова
Нямецкая мова
Іспанская мова
Французская мова
Кітайская мова
Гісторыя Беларусі
Грамадазнаўства
Геаграфія
Сусветная гісторыя

 

15.00
аўд.140 (3 корп.)

 

 

21 кастрычніка, чацвер

Фізіка
Матэматыка
Хімія
Біялогія

 15.00
аўд.140 (3 корп.)

 

Графік
тэставання на КАСТРЫЧНІК 2020 года   (I этап)

Дата тестирования

Предмет

Время, аўдитория

7 снежня,аўторак

Руская мова
Беларуская мова

15.00
аўд. 140  (3 корп.)

8 снежня, серада

Англійская мова
Нямецкая мова
Іспанская мова
Французская мова
Кітайская мова
Гісторыя Беларусі Грамадазнаўства
Геаграфія Сусветная гісторыя

15.00
аўд. 140  (3 корп.)

9 снежня, чацвер

Фізіка
Матэматыка
Хімія
Біялогія

15.00
аўд. 140  (3 корп.)

14 снежня, аўторак

Англійская мова
Нямецкая мова
Іспанская мова
Французская мова
Кітайская мова
Гісторыя Беларусі Грамадазнаўства
Геаграфія Сусветная гісторыя

15.00
аўд. 140  (3 корп.)

15 снежня, серада

Фізіка
Матэматыка
Хімія
Біялогія

15.00
аўд. 140 (3 корп.)

16 снежня, чацвер

Руская мова
Беларуская мова

15.00
аўд. 140 (3 корп.)

27 снежня, панядзелак

Фізіка
Матэматыка
Хімія
Біялогія

9.45
аўд. 140 (3 корп.)

28 снежня, аўторак

 Руская мова
Беларуская мова

9.45
аўд. 140  (3 корп.)

29 снежня, серада

Англійская мова
Нямецкая мова
Іспанская мова
Французская мова
Кітайская мова
Гісторыя Беларусі Грамадазнаўства
Геаграфія
Сусветная гісторыя

9.45
аўд. 140  (3 корп.)

 

 

КАНТАКТЫ

Рэпетыцыйнае тэставанне

Адрас: пр. Партызанскі 26а, корпус 3, к. 129

Тэл.: +375 17 209 78 15

Інфармацыя

Інфармацыя аб тэставанні ў БДЭУ

Вынікі РТ

Белорусский государственный университет культуры и искусств Белорусская медицинская академия последипломного образования Белорусский государственный медицинский университет Витебская ордена «Знак Почёта» государственная академия ветеринарной медицины Брестский государственный университет имени А.С.Пушкина Витебский государственный ордена Дружбы народов медицинский университет Гомельский государственный университет имени П.О.Сухого Гродненский государственный аграрный университет Гродненский государственный медицинский университет Гродненский государственный университет имени Я.Купалы Могилёвский государственный университет продовольствия Мозырский государственный педагогический университет им. И.П. Шамякина Университет гражданской защиты МЧС РБ Могилевский институт МВД Академия управления при Президенте Республики Беларусь