Склад савета ўніверсітэта

У адпаведнасці з пасадай у склад савета ўніверсітэта ўваходзяць:

Ягораў Аляксей Уладзіміравіч рэктар універсітэта, доктар юрыдычных навук, дацэнт (старшыня савета)
Кірэева Алена Фёдараўна першы прарэктар, доктар эканамічных навук, прафесар

Гусакоў Ягор Уладзіміравіч прарэктар па навуковай рабоце, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Праневіч Ала Аляксандраўна прарэктар па вучэбнай рабоце, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Маразевіч Вольга Анатольеўна прарэктар па вучэбнай рабоце, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Садоўская Таццяна Уладзіміраўна прарэктар па навукова-метадычнай рабоце, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Скрыба Сяргей Іванавіч прарэктар па выхаваўчай рабоце, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Лаўрэнка Алег Барысавіч прарэктар
Мартынюк Уладзімір Сцяпанавіч прарэктар
Каралёнак Генадзь Антонавіч прафесар-кансультант, доктар эканамічных навук, прафесар
Ладуцька Віялета Канстанцінаўна начальнік Цэнтра сістэмнага аналізу, кандыдат юрыдычных навук, дацэнт (сакратар савета)
Беразоўскі Уладзімір Антонавіч дэкан улікова-эканамічнага факультэта, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Дабрародні Даніла Рыгоравіч дырэктар Інстытута сацыяльна-гуманітарнай адукацыі, кандыдат філасофскіх навук, дацэнт
Ерчак Аляксандр Іванавіч дэкан факультэта камерцыі і турыстычнай індустрыі, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Кіндрук Леанід Фёдаравіч дырэктар Iнстытута павышэння квалiфiкацыi  i перападрыхтоўкi  эканамiчных кадраў, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Крычэўскі Сяргей Юр`евіч дэкан факультэта «Вышэйшая школа кіравання і бізнесу», кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Кучук Сяргей Аляксандравіч дэкан факультэта давузаўскай падрыхтоўкі
Леснеўская Наталля Аляксееўна дэкан факультэта фінансаў і банкаўскай справы, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Налецкая Таццяна Мікалаеўна дэкан факультэта лічбавай эканомікі, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Петрычэнка Алена Уладзіміраўна дэкан факультэта эканомікі і менеджменту, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Разумава Святлана Васільеўна дэкан факультэта маркетынгу і лагістыкі, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Шаўрук Юлія Аляксандраўна дэкан факультэта міжнародных бізнэс-камунікацый, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Шклярэўскі Аляксандр Мікалаевіч дэкан факультэта права, кандыдат юрыдычных навук, дацэнт
Шкуцько Аксана Мікалаеўна дэкан факультэта міжнародных эканамічных адносін, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Вярбіцкі Мікалай Пятровіч начальнік Цэнтра кадравай і прававой палітыкі
Хрыбтэнка Ганна Яўгеньеўна начальнік Цэнтра каардынацыі адукацыйнага працэсу
Аліевіч Аляксандр Браніслававіч дырэктар філіяла БДЭУ «Навагрудскі гандлёва-эканамічны каледж»
Бесько Аксана Анатольеўна дырэктар філіяла БДЭУ «Мінскі фінансава-эканамічны каледж»
Космач Георгій Уладзіміравіч дырэктар філіяла БДЭУ «Мінскі гандлёвы каледж»

Члены савета, выбраныя на сходах у структурных падраздзяленнях і грамадскіх арганізацыях

Інстытут сацыяльна-гуманітарнай адукацыі

Палетаева Наталля Іванаўна загадчык кафедры эканамічнай гісторыі, доктар гістарычных навук, дацэнт
Фазылаў Уладзіслаў Малікавіч студэнт

Факультэт камерцыі і турыстычнай індустрыі

Петухоў Міхаіл Міхайлавіч загадчык кафедры таваразнаўства і экспертызы тавараў, кандыдат тэхнічных навук, дацэнт
Сцепаненка Ганна Яўгенаўна студэнт>
Рамановіч Аляксандр Рыгоравіч студэнт

Факультэт маркетынгу і лагістыкі

Панасюк Паліна Аляксандраўна  студэнт
Сіманенка Паліна Аляксандраўна  студэнт

Факультэт міжнародных бізнэс-камунікацый

Алаева Анастасія Андрэеўна студэнт

Факультэт міжнародных эканамічных адносін

Бондар Аляксандр Віктаравіч загадчык кафедры эканамічнай палітыкі, доктар эканамічных навук, прафесар
Вараб`ёў Віктар Анатольевіч загадчык кафедры эканамічнай тэорыі, доктар эканамічных навук, прафесар
Герасіменка Уладзімір Васільевіч студэнт
Шэндзік Ульяна Сяргееўна студэнт

Факультэт права

Таранава Таццяна Сяргееўна загадчык кафедры грамадзянска-прававых дысцыплін, доктар юрыдычных навук, прафесар
Матусевіч Валянціна Міраславаўна студэнт

Улікова-эканамічны факультэт

Панкоў Дзмітрый Аляксеевіч загадчык кафедры  бухгалтарскага ўліку, аналізу і аўдыту ў галінах народнай гаспадаркі,
доктар эканамічных навук, прафесар
Амельяновіч Ганна Міхайлаўна студэнт
Сыцько Маргарыта Аляксандраўна студэнт

Факультэт фінансаў і банкаўскай справы

Пазнякоў Віталь Віктаравіч загадчык кафедры банкаўскай справы, кандыдат эканамічных навук, дацэнт
Міначкін Павел Аляксандравіч студэнт
Асмалоўская Лізавета Алегаўна студэнт

Факультэт лічбавай эканомікі

Агабекава Ніна Уладзіміраўна загадчык кафедры статыстыкі, доктар эканамічных навук, дацэнт
Чытая Гігла Атаравіч загадчык кафедры матэматычных метадаў у эканоміцы, доктар эканамічных навук, дацэнт
Мазоль Алеся Аляксандраўна старшыня савета маладых навукоўцаў БДЭУ, аспірант кафедры матэматычных метадаў у эканоміцы факультэта лічбавай эканомікі
Латышаў Аляксандр Сяргеевіч студэнт

Факультэт эканомікі і менеджменту

Нехарошава Людміла Мікалаеўна загадчык кафедры эканомікі прамыславых прадпрыемстваў, доктар эканамічных навук, прафесар
Белы Кірыл Вячаслававіч студэнт
Камчыцкі Аляксандр Антановіч студэнт

Прадстаўнікі грамадскіх арганізацый

Турунцаў Пётр Валерь'евіч
старшыня першаснай прафсаюзнай арганізацыі работнікаў
Барэйша Міхаіл Флер'янавіч старшыня першаснай прафсаюзнай арганізацыі студэнтаў
Гелохаў Віктар Уладзіміравіч сакратар пярвічнай арганізацыі грамадскага аб'яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі» БДЭУ

 

Прадстаўнікі мясцовых выканаўчых і распарадчых органаў, іншых
дзяржаўных органаў, арганізацый-заказчыкаў кадраў

Зелянко Алена Пятроўна намеснік кіраўніка адміністрацыі Заводскага раёну г. Мінска

 

Кантакты

Адрас: пр. Партызанскі 26, корпус 1, к. 205

Тэл.:+375 17 209 88 82
(вучоны сакратар)

Пошта: secretar_sovet@bseu.by

 
Белорусский государственный университет культуры и искусств Белорусская медицинская академия последипломного образования Белорусский государственный медицинский университет Витебская ордена «Знак Почёта» государственная академия ветеринарной медицины Брестский государственный университет имени А.С.Пушкина Витебский государственный ордена Дружбы народов медицинский университет Гомельский государственный университет имени П.О.Сухого Гродненский государственный аграрный университет Гродненский государственный медицинский университет Гродненский государственный университет имени Я.Купалы Могилёвский государственный университет продовольствия Мозырский государственный педагогический университет им. И.П. Шамякина Университет гражданской защиты МЧС РБ Могилевский институт МВД Академия управления при Президенте Республики Беларусь